Każdy Tata zasługuje na coś naprawdę wyjątkowego. To przecież oczywiste, więc temat jakby się wyczerpał. Okazuje się, że jednak nie do końca, dalej przecież nie masz pomysłu na prezent dla swojego Taty. Jednak od czego jesteśmy my? U nas nie brakuje inspiracji i pomysłów, by stworzyć naprawdę unikatowy podarunek dla Taty. Taki, który powstanie specjalnie dla niego. Wszyscy wiemy doskonale, że samodzielnie przygotowane prezenty, dają o wiele więcej radości dla obu stron. Kreatywnie i z pomysłem, stwórz własny projekt lub skorzystaj z naszych gotowych propozycji.

Pomysł na prezent dla Taty

Jaki prezent dla Taty? Zapraszamy do poznania propozycji od idea-prints.pl na ciekawe prezenty na dzień Taty. Jednym z pomysłów na prezent dla Taty mogą być spersonalizowane kubki własnym z nadrukiem. Kubek to bardzo praktyczny przedmiot, z którego korzystamy każdego dnia. Kubek ze specjalną dedykacją dla Taty z pewnością umili mu chwile podczas picia kawy czy herbaty. Ponadto tak przygotowany kubek możemy umieścić w skrzyneczce pełnej słodkich krówek lub czekolady. Dla Taty łasucha, szczególnie polecamy wypełniony po brzegi Słoik z krówkami, na którym również możemy umieścić osobistą dedykację. Zestawy te, przyniosą wiele radości i zadowolenia z gwarancją oryginalności prezentu. Ulubiony napój w kubku z dedykacją smakuje doskonale, gdy jeszcze dołożymy trochę słodyczy, będzie naprawdę idealnie. Kolejną propozycją ciekawego prezentu dla Taty może być poduszka z napisem, grafiką lub zdjęciem. Słowa uznania, szacunku, podziękowania nie zawsze łatwo powiedzieć wprost. Umieść je na poduszce w formie nadruku i pokaż, jak bardzo kochasz Tatę. Taki upominek znajdzie swoje miejsce w każdym domu jako dekoracja, jak i przedmiot użytkowy.

Stworzona dla wyjątkowego Taty poduszka z nadrukiem, nie pozwoli mu zapomnieć, że jest dla Ciebie tak wyjątkowy. Nadal się zastanawiasz jaki prezent dla Taty wybrać? Śpieszymy z kolejną propozycją w postaci foto puzzli. Upominek z puzzli to również prezent z możliwością personalizacji. Z łatwością umieścisz na nich wspólne zdjęcie wywołujące mnóstwo ciepłych wspomnień. Pozwól sobie na powrót do przeszłości, kiedy to Tata spędzał czas na wspólnej zabawie z Tobą. Doskonała okazja do rozmowy i wspomnień. Foto puzzle to również oryginalna dekoracja każdego domu w postaci obrazu na ścianę.

Prezenty na dzień taty od idea-prints.pl

Wszystkie propozycje na prezent dla Taty znajdą Państwo w ofercie idea-print.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem gadżetów z nadrukiem. Wszystkie nadruki wykonujemy w technologii sublimacji. Gwarantuje to idealne odwzorowanie grafiki / zdjęcia oraz maksymalną intensywność barw. Materiały, które zostały użyte do wykonania naszych produktów są w pełni bezpiecznie i bardzo trwałe. Najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół projektu, by oddać w Państwa ręce produkt, który spełni wszelkie oczekiwania. Z nami zadbasz o oryginalny upominek dla wyjątkowego mężczyzny, którym jest każdy Tata. Prezent, który zaskoczy i stanie się dowodem na to, że bardzo kochamy swojego Tatę.

Zobacz również: poduszki na dzień taty | kubki na dzień taty | kubki na dzień mamy | poduszki na dzień mamy