Czy uważasz, że kolejna para skarpet, kolejny krawat, który wisi w szafie i czekając na swój czas, to odpowiedni prezent dla niego? Jesteśmy niemal pewni, że nie. Też tak myślisz? Świetnie, w takim razie mamy już coś, od czego możemy zacząć. Zastanówmy się na początku, jaki on jest. Poza naszą kategorią prezent dla niego, możemy zaproponować nasz krótki przewodnik po osobowościach mężczyzn. Dzięki któremu szybciej dobierzesz idealny prezent dla chłopaka

Chłopak Zdobywca – To prawdziwy twardziel i podróżnik, który nie tylko zdobył najwyższy szczyt w okolicy, ale również Twoje serce. Mapa turystyczna to jest to, co trzymał w ręku jak się urodził. Patrzysz na niego zastanawiając się jak mu się udało, zdobyć Mount Everest Twojego serca. To proste, on zdobywa tylko tak wyjątkowe kobiety jak Ty.

Chłopak intelektualista – Twoja osobista wiedza podręczna, która zna wszystkie hasła krzyżówek. Kiedy tylko będziesz chciała kupić nową sukienkę, to właśnie on z filozoficznym zapałem, wytłumaczy, że jest ona Ci nie potrzeba. Te, które masz w szafie będą tylko zazdrosne o nową koleżankę.

Chłopak uroczy łajdak – Kolejny raz spóźni się na wasze spotkanie. Możesz być pewna, że w niezwykle uroczy sposób się wytłumaczy. Pędząc jak szalony na spotkanie z Tobą, zobaczył na ulicy malutką, zagubioną wiewiórkę. Przecież nie mógł przejść obok niej obojętnie, tym bardziej, że omal nie zginęła pod kołami rozpędzonego, wielkiego samochodu. I wtedy właśnie on, ryzykując własnym życiem, uratował jej niewinne życie. Tuląc w ramionach jej drżące ciałko, odniósł ją do pobliskiego parku a tam spotkał jej mamusię, która bardzo się za nią stęskniła. Słodki i ma takie dobre serduszko.

Chłopak wieczne dziecko – Dzięki niemu będziesz mogła dać upust swoim silnie rozwiniętym instynktom macierzyńskim. Tylko musisz pamiętać, że w domu nie znajdzie on drogi do pralki. Inaczej rzecz się będzie miała lodówki, nie powinien zabłądzić w drodze do niej. Oczywiście pod warunkiem, że znajdzie w niej przygotowane przez Ciebie gotowe jedzenie. Niezależnie, jakim typem osobowości jest Twój mężczyzna, wiedz, że jesteśmy z Tobą i mamy nadzieję, że dzięki naszemu przewodnikowi, łatwiej dobierzesz dla niego odpowiedni prezent. Mając na uwadze jego wyjątkowość, nie możesz sobie przecież pozwolić na coś oczywistego i banalnego. To Ty zdecydujesz czy prezent dla niego powinien być zabawny a może jednak praktyczny np. kubek z łyżeczką albo duży kubek z nadrukiem. Wybierając prezent dla chłopaka, sama nadasz mu właściwego charakteru. Kubek do pracy z Waszym zdjęciem, pozwoli okiełznąć jego nazbyt przyjazne koleżanki, podczas przerwy na kawę.

 

Idealne prezenty dla chłopaka w idea-prints.pl

W idea-prints.pl znajdziesz prezenty dla chłopaka i każdego mężczyzny ważnego w twoim życiu. Świetnym prezentem będzie kubek super chłopaka. Tata, dziadek, kolega a może przyjaciel, wiesz, że każdy z nich zasługuje na coś naprawdę wyjątkowego. W kategorii prezent dla niego, oferujemy mnóstwo inspiracji na każdą okazję, prezent na dzień chłopaka, urodziny, imieniny lub prezent bez okazji. Z nami stworzysz upominek dla niego, który zapadnie mu w pamięci na długi czas, sprawiając jednocześnie wiele radości.

Zobacz również:
poduszka na dzień chłopaka | kubek na dzień chłopaka | poduszka na dzień kobiet | kubek na dzień kobiet