Poduszka ze zdjęciem to efektowny, a przy tym niedrogi sposób na odmianę wyglądu każdego mieszkania lub domu oraz nadanie im stylu i charakteru. To również znakomity pomysł na oryginalny upominek dla bliskiej osoby. W naszej ofercie posiadamy między innymi poduszki na urodziny, poduszki na walentynki i na każdą inną okazję. Poduszki z pamiątkowym zdjęciem z wakacji, fotografią sympatii, wyznaniem miłosnym lub zabawnym napisem z pewnością wprawią obdarowanego w dobry nastrój.

Poduszki z własnym zdjęciem w naszym sklepie

Nasza firma wykonuje najwyższej jakości foto poduszki z nadrukiem wymyślonym przez Klienta. Oferujemy możliwość zamieszczenia dowolnego zdjęcia, tekstu lub grafiki. Gwarantujemy profesjonalną i szybką realizację zamówienia (czas wykonania i wysyłki produktu wynosi maksymalnie dwa dni) oraz atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Dostępna oferta obejmuje wydruk zdjęcia na poduszkach o wymiarach 40 x 40 cm, wykonanych z doskonałej klasy, wysokogramaturowej (180 g/m2) mikrofibry. Włókna wkładu posiadają kanaliki powietrzne, zapewniające sprężystość poduszce. Wykorzystujemy nowoczesną technologię sublimacji Epson, dzięki czemu nasze poduszki ze zdjęciem są zawsze najwyższej jakości, solidne i trwałe. Gwarantujemy zadruk wolny od zanieczyszczeń, hipoalergiczny oraz bezpieczny dla skóry, również dziecięcej lub wrażliwej. Obszar zadruku foto poduszki jest wyjątkowo duży, obejmuje powierzchnię aż 30 x 35 cm. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Zapewniamy wysoką intensywność kolorów i wyrazistość szczegółów. Oferujemy wydruk zarówno jedno, jak i obustronny, wedle zapotrzebowania i gustu Klienta.

Jak zamówić foto poduszkę?

Realizacja zamówienia i wykonanie projektu poduszki z własnym zdjęciem jest wyjątkowo proste i szybkie. Wystarczy skorzystać z naszej aplikacji-kreatora. Jak to zrobić? Po wgraniu wybranej fotografii lub grafiki, mają Państwo możliwość wyboru ramki do zdjęcia. Nie jest to jednakże obowiązkowe i jeśli nie chcą Państwo użyć ramki, krok ten można pominąć. Kolejnym etapem jest dobór odpowiedniego koloru i stylu czcionki napisu. Podobnie jak w kroku pierwszym, nie jest to obowiązkowe – jeśli nie chcą Państwo, aby foto poduszka posiadała tekst, etap ten również można pominąć. Ostatnim krokiem jest przesłanie wszystkich zebranych informacji na nasz adres mailowy. W ciągu maksymalnie dwóch dni wykonamy i prześlemy do Państwa wymarzoną foto poduszkę ze zdjęciem.

Proponujemy także możliwość wyboru i personalizacji poduszki z kilku naszych gotowych wzorów. Wystarczy zdecydować się na konkretny szablon oraz, po dokonaniu zakupu, w komentarzu do zamówienia lub na nasz adres mailowy, napisać imiona osób i daty, jakie mają znaleźć się na produkcie. Każda taka poduszka ze zdjęciem to doskonały i oryginalny pomysł na prezent z okazji Walentynek, Dnia Kobiet, rocznicy ślubu czy pierwszego spotkania.

Szeroka oferta poduszek

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą miękkich i wytrzymałych poduszek z własnym zdjęciem, nadrukiem tekstowym lub graficznym. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, trwały zadruk i szybką realizację zlecenia. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z chęcią na nie odpowiemy i doradzimy w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu.

Zobacz również:
poduszki na dzień taty | poduszki na dzień mamy | poduszki na dzień dziadka | poduszki na dzień babci