Wybór upominku na urodziny nie należy do prostych zadań, głównie z uwagi na ograniczoną ilość kreatywnych pomysłów. Większość z nich jest zupełnie niepraktyczna bądź bezosobowa, co od razu je dyskredytuje. Prezent urodzinowy powinien być przecież spersonalizowany, dzięki temu obdarowana osoba wie, że postaraliśmy się specjalnie dla niej. Najlepiej, aby okazał się również przydatny na co dzień, choć nie jest to konieczne. Taką funkcję bez wątpienia spełni ozdobna poduszka na urodziny. To doskonały element dekoracyjny do każdego pomieszczenia, który wpływa nie tylko na estetykę, ale i wygodę. Dzięki spersonalizowanym nadrukom można sprawić, że stanie się wyjątkowa.

Poduszki na urodziny - oryginalny prezent

Zwykła poduszka urodzinowa nie jest może czymś nadzwyczajnym, jednak jeśli dodać do niej specjalny nadruk, to od razu zmienia się jej charakter. Może to być dedykacja, ciekawe motto bądź zabawny napis. Zdecydowanie jednak najbardziej popularne są foto poduszki, czyli poduszki z nadrukowanym zdjęciem. Takie zdjęcie może pochodzić z prywatnych sesji. Wystarczy przesłać je w odpowiednim formacie do nas, a resztą już się zajmiemy. Czas oczekiwania na taki produkt jest bardzo krótki, a jego wartość bezcenna.

Komu warto podarować poduszkę na urodziny?

Upominek w postaci poduszki na urodziny będzie doskonały nie tylko z okazji urodzin, a przy tym przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Można podarować go swojej drugiej połówce, a jako nadruk wybrać wspólne zdjęcie z romantycznego wyjazdu. To nie jedyna możliwość. Taki prezent na pewno spodoba się także przyjaciółce, siostrze, mamie, babci, tacie czy dziadkowi. Wystarczy, że wybierzemy odpowiednią fotografię. Ostatnio popularne jest tworzenie foto poduszek ze zdjęciem nowego członka rodziny. Z pewnością każda babcia chciałaby posiadać w swoim domu tego rodzaju upominek z wizerunkiem najmłodszego wnuczka. To idealny prezent nie tylko na urodziny, ale i dzień babci, święta czy imieniny.  

Poduszki na urodziny z nadrukiem

Na poduszce niekoniecznie musi znajdować się zdjęcie. Równie dobrze może to być napis lub obrazek. Tak naprawdę ilość opcji jest nieograniczona i zależy tylko od wyobraźni i miejsca na poduszce. Oczywiście każdy może skorzystać z gotowych pomysłów, które są dostępne w galerii naszego sklepu. Wśród najbardziej popularnych znajdują się poduszki na urodziny z napisem "Pamiętaj, że jesteś edycją limitowaną", "Najlepszy dziadek na świecie", "Dziękuję Ci Mamo za wszystko" i wiele innych. Na poduszce mogą również znaleźć się nasze życzenia, które sami wymyślimy. Bez wątpienia będzie to niezwykle unikalny prezent, którego na próżno szukać na półkach sklepowych, a przy tym zyska wartość sentymentalną. Każdy, kto poszukuje właśnie takiego upominku, powinien się do nas zgłosić. Jesteśmy pewni, że sprostamy wymaganiom i pomożemy stworzyć najlepszy i oryginalny prezent na urodziny i wiele, innych okazji. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej, nieszablonowej oferty, którą wyróżniają atrakcyjne ceny.

Zobacz również:
kubek ze zdjęciem | poduszka na walentynki | poduszka na dzień kobiet | poduszka na dzień chłopaka