Bardzo lubiany gadżet z nadrukiem, jakim jest podkładka pod mysz komputerową, doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Niezależnie czy to w domu, czy w pracy, podkładka pod mysz, stanowi praktyczny element ułatwiający pracę przy komputerze. Twoja stara podkładka się już zniszczyła i najwyższy czas sprawić sobie nową? A może szukasz oryginalnego pomysłu na prezent, który zaskoczy? Potrzebujesz gadżetu reklamowego dla swojej firmy? W takiej sytuacji podkładka pod mysz z nadrukiem jest idealną propozycją, która pozwoli zrealizować praktycznie każdy pomysł. Szereg możliwości do wykorzystania w bardzo kreatywny sposób. Praktycznie, na co dzień i z pomysłem, podkładka pod mysz z logo, niech od dziś zagości na każdym biurku.

Podkładka z nadrukiem, jako przedmiot zarówno użytkowy, jak i dekoracyjny, umożliwia przyjemniejszą i łatwiejszą pracę przy komputerze. Dbając o najwyższą jakość materiału i nadruku, pamiętamy, by każda podkładka zapewniała najlepszą ergonomię oraz trwałość. Długa praca przed komputerem i niewłaściwe podparcie nadgarstka skutkuje jego bólem. Grubość podkładki z nadrukiem została odpowiednio zaprojektowana, by zapewnić jak najlepsze i wygodne podparcie dla nadgarstka. Spód podkładki wykonany z gumowej warstwy zapobiega jej przesuwaniu na każdej powierzchni. Wysoką trwałość podkładki zapewnia dodatkowa warstwa ochronna, która zapobiega zarysowaniom podkładki podczas użytkowania. W ten sposób zyskujemy pewność, że nasze zdjęcie, napis czy logo nie ulegną wytarciu. Ponadto, podkładka jest wodoodporna i łatwa w utrzymaniu czystości, bez obawy o kolory.
 

Co wyróżnia nasze podkładki z nadrukiem?


Co nas wyróżnia? Nakładki wykonane z całkowicie bezpiecznego materiału, pozbawionego zapachu. Używanie farb do nadruku o najwyższej jakości i trwałości. Możliwość wykonania dowolnego nadruku z efektem, który zaskakuje.

Zaskocz swoich klientów, przygotowując podkładkę pod mysz z logo własnej firmy. Taki gadżet to doskonały pomysł na reklamę, który z pewnością trafi do wielu klientów. Podaruj im prezent, który jednocześnie stanie się nośnikiem informacji o Twojej firmie. Taki podarek zostanie doceniony ze względu na swoje praktyczne zastosowanie, a jednocześnie pomoże wypromować markę.

Podkładka z własnym nadrukiem to również fantastyczny pomysł na prezent. Można na niej umieścić zdjęcie pełne wspomnień. Ulubiony cytat, który stanie się codzienną motywacją. A może wyznanie, wszystko to, co sprawi, że podkładka pod mysz z nadrukiem stanie się spersonalizowanym upominkiem. Wyjątkowym, specjalnie przygotowanym i przeznaczonym dla konkretnej osoby. Bez wątpienia gest znajdzie uznanie, a przy okazji stanie się ciekawym dodatkiem dekoracyjnym o użytkowym charakterze.

Podkładki z nadrukiem w dostępnym formacie pozwalają na umieszczenie nadruków w doskonałym rozmiarze i jakości. Nadruki wykonywane metodą sublimacji, to wyraziste i bogate w detale projekty. Zapraszamy do skorzystania z oferty idea-prints.pl. W zakładce foto podkładka z nadrukiem znajdą Państwo naszą ofertę podkładek.