Jest przynajmniej kilka okazji w roku, kiedy warto uhonorować własnego tatę i podarować mu przynajmniej symboliczny upominek. Będzie to m.in dzień ojca, urodziny, imieniny czy święta. Podczas tego rodzaju dni warto wybrać coś wartościowego, co sprawi tacie radość i pozwoli poczuć się docenionym. Dobry pomysłem bez wątpienia okaże się prezent spersonalizowany taki jak kubek ze zdjęciem czy foto poduszka. Tego rodzaju upominki mają największą wartość, gdyż nie są to produkty, które można znaleźć w każdym sklepie. Personalizacja sprawia, ze stają się one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. To także informacja, że dana osoba się postarała i chciała sama coś wykreować, a chęci i pamięć są przecież najważniejsze.

Kubek jako prezent na dzień taty

Dobry prezent cechuje się zarówno oryginalnością, jak również funkcjonalnością. Najlepiej zatem wybrać coś, co okaże się przydatne na co dzień. Jednym z takich przedmiotów będzie kubek. Codziennie pijamy przecież z niego ulubione napoje. Kubek podarowany przez najbliższe osoby sprawi, że kawa znacznie smakować jeszcze lepiej, a odpowiedni napis doda energii na cały dzień. Jaki nadruk można na nim umieścić? To zależy już tylko od pomysłowości. Niemniej, w naszym sklepie prezentujemy kilka, ciekawych przykładów, z których można skorzystać. W ofercie znajdują się kubki z takimi nadrukami jak m.in. "Najlepszy tata na świecie", "Mój tata wymiata", "Super tata", "Niech ten kubek zawsze Ci przypomina jak dużo dla mnie znaczysz". To tylko część z napisów, jakie są do wyboru. Jesteśmy w stanie umieścić niemal każdy napis, pod warunkiem, że nie okaże się zbyt długi. Należy bowiem pamiętać, że powierzchnia kubka jest ograniczona, a im dłuższy napis, tym mniejsza czcionka. Napisy mogą być życzeniami, podziękowaniami, a nawet gratulacjami, w zależności od rodzaju okazji, na jaką je wręczamy.

Kubki dla taty z nadrukiem - na jaką okazję?

Kubek można wręczyć na liczne okazje, niezależnie czy będzie stanowić główny prezent, czy jedynie niewielki dodatek. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, dlatego każdy może sobie pozwolić na zakup takiego prezentu. Jakość nadruku jest bardzo trwała, dzięki czemu wygląda on doskonałe nawet po długoletnim użytkowaniu. Co jeszcze może się na nim znaleźć? Nie musi to być koniecznie napis. Na kubku można umieścić również obrazek, a nawet zdjęcie. Możliwości jest bardzo wiele. Kubek może mieć także dowolny kolor. Najbardziej popularne są takie w wersji białej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć kubek czerwony, czarny, czy nawet wielokolorowy. Wystarczy jedynie poinformować nas o tym w dołączonej wiadomości.

Każdy może skorzystać z gotowej bazy, gdzie dodanych jest przynajmniej kilkanaście ciekawych propozycji. Stworzyć da się również własne połączenia i kombinacje. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i jesteśmy otwarci na różne rozwiązania. Z nami wybierzesz bądź wykreujesz niezwykle oryginalny i pomysłowy prezent na wiele okazji i to nie tylko dla taty! Zapraszamy!

Zobacz również:
poduszka na dzien taty | kubek na dzień mamy | poduszka na dzien mamy | kubek ze zdjęciem