Dzień Mamy to bez wątpienia jedno z najważniejszych świąt w roku. Kojarzy się z dobrymi chwilami i jest świetną okazją do organizacji spotkania w gronie najbliższych. Jedyną trudnością, która może wiązać się z tym szczególnym dniem bywa wybór odpowiedniego prezentu. Bukiet kwiatów szybko przekwitnie, czekoladki prędko znikną ze stołu, natomiast kosmetyki mogą okazać się nietrafione. Najlepiej więc zdecydować się na coś praktycznego i trwałego takiego jak kubek ze zdjęciem czy foto poduszka, co jednocześnie znajdzie się zawsze na wyciągnięcie ręki. W ten sposób błyskawicznie przywoła wspomnienia i sprawi, że na twarzy każdej mamy od razu zagości uśmiech. Takie efekty przynoszą nasze kubki! I choć ich rozmiar i cena nie są zbyt duże, to z pewnością okażą się idealnym upominkiem, który przekazany wraz z najlepszymi życzeniami pozwoli właściwie uhonorować ten wyjątkowy dzień.

Prezent dla mamy od serca

Oferowane przez nas kubki dla mamy zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dlatego wszelkie napisy i grafiki wyróżniają się dużą odpornością na ścieranie. Ponadto większość kubków znajdujących się w naszym asortymencie nadaje się do mycia w zmywarce, bez szkody dla zamieszczonych na ceramice nadruków. Zapewniamy również, że priorytetowo traktujemy zagwarantowanie najwyższej jakości, w związku z czym ogromną wagę przywiązujemy do wiernego odwzorowania kolorów – zależy nam, by były nasycone i zgodne z przedstawionymi zdjęciami. Dodatkowo każdy produkt pakujemy w estetyczny kartonik, który nie tylko pełni funkcję solidnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami podczas transportu, ale także umożliwia naszym klientom owinięcie prezentu w ozdobny papier.

Spersonalizowany kubek na Dzień Mamy

Niezwykły atut naszego sklepu stanowi również to, że jesteśmy otwarci na oczekiwania klientów i chętni do wdrażania dowolnych modyfikacji w nadrukach. W proponowanych przez nas projektach wprowadzimy więc na Państwa życzenie indywidualne zmiany, dzięki czemu upominek z pewnością zyska na wartości. Zamieszczone na nim ilustracje (istnieje też opcja zadrukowania kubka zdjęciem) lub treści mogą odnosić się do konkretnej osoby, a jak wiadomo spersonalizowane prezenty przynoszą najwięcej radości, ponieważ wymagają większego zaangażowania włożonego w ich przygotowanie, eksponują najcenniejsze wspomnienia i na zawsze kojarzą się z dniem, w którym zostały podarowane.

Zamówione u nas kubki na Dzień Mamy mogą także mieć różne kolory, co pozwala jeszcze lepiej dopasować finalny produkt do własnego pomysłu. W celu uzgodnienia szczegółów wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo – z przyjemnością przygotujemy produkt w pełni dostosowany do Państwa koncepcji. Niemniej ciekawą opcją jest też zakup jednego z naszych gotowych produktów, które staraliśmy się przygotować w formie na tyle uniwersalnej, by sprostała oczekiwaniom większości klientów. Takie napisy jak „Najlepsza mama na świecie”, „I love mama” czy po prostu „Dziękuję Ci mamo” sprawią przyjemność każdej mamie! Stanowią doskonały sposób na to, by wyrazić wdzięczność i miłość nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale również przez cały rok. Kubek będzie przypominał o ciepłych życzeniach w każdej chwili, stojąc na biurku w pracy czy zajmując najważniejsze miejsce na stole w domu.

Zobacz również:
poduszka na dzien taty | kubek na dzień taty | poduszka na dzien mamy | kubek ze zdjęciem