Ciepły, opiekuńczy, mądry i zaradny – to tylko niektóre zalety dziadka. Jest wszędzie tam, gdzie akurat jest potrzebny i zawsze znajdzie wyjście z każdej sytuacji, a przy okazji uraczy nas ciekawą historią ze swojej młodości. Warto okazać mu swoją wdzięczność, wręczając personalizowany podarunek, który na pewno wywoła u każdego dziadka uśmiech na twarzy.

Poszukują Państwo idealnego prezentu dla seniora rodu? Kubek dla dziadka sprawdzi się w tej roli doskonale. Dedykowany napis „Dziadek wie wszystko!”, „Najlepszy Dziadek na świecie” lub „Kubek Dziadka, który ma ZAWSZE rację!” wzruszy, rozśmieszy lub zaintryguje dziadka – na pewno jednak wzbudzi w nim emocje. A przecież to właśnie emocje są najważniejsze przy obdarowywaniu ukochanej osoby.

Kubki na wyjątkowe okazje

Kubek ze zdjęciem będzie też idealnym podarunkiem na Dzień Dziadka. Co może być lepszego od przedmiotu, który w jakiś sposób nawiązuje do cech charakteru danej osoby? Personalizowany kubek na Dzień Dziadka to prezent od serca.

Dużą zaletą takiego przedmiotu jest jego użyteczność. Kubków nigdy nie jest za dużo. Dziadek na pewno doceni chwile, gdy będzie mógł przysiąść do porannej kawy lub wieczornej herbaty, wypijając napój z kubka od wnuczków. Od razu napłyną do niego pozytywne myśli i wspomnienia o ukochanych osobach. Kubek na Dzień Dziadka to o wiele lepsza opcja od kwiatów – w przeciwieństwie do roślin, naczynie można wykorzystywać wielokrotnie. Co roku mogą Państwo obdarowywać dziadka nowym foto gadżetem, tworząc niesamowicie sentymentalną kolekcję.

Kubki na dzień dziadka w naszym sklepie

Pojemność naszych kubków to aż 330 ml – kubek nadaje się więc do komfortowego picia kawy lub herbaty. Szerokie ucho sprawia, że nawet picie gorących napojów jest wyjątkowo komfortowe – ciecz nie poparzy dłoni ani palców. Dziadek może więc spokojnie wypić swój ulubiony napój, rozgrzewając się w zimowe chłodne wieczory lub popijając orzeźwiający mrożony kompot podczas upałów. Jak widać, kubek dla dziadka jest wiec prezentem całorocznym.

Dodatkowo niektóre kubki można personalizować imiennie – zachęcamy do stworzenia wyjątkowego cytatu zapisanego pięknym fontem, z imieniem ukochanego dziadka.

Nowoczesna technologia druku sublimacyjnego umożliwia idealne odwzorowanie oraz zachowanie żywotności kolorów. Podczas tworzenia produktu wykorzystywane są profesjonalne urządzenia drukarskie oraz najlepszej jakości materiały koloryzujące. Dzięki temu druk na kubku jest wyjątkowo trwały i nie ściera się nawet przy intensywnym zmywaniu oraz po wielokrotnym używaniu. Gwarantujemy, że otrzymują Państwo artykuł najwyższej klasy.

Kubek dla dziadka to wyjątkowy pomysł na prezent

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, to nasi profesjonalni doradcy chętnie udzielą na nie odpowiedzi. Zapraszamy również do przeglądania produktów w pozostałych kategoriach. Zapewniamy najlepsze foto gadżety na rynku – z naszą pomocą podarują Państwo bliskiej osobie najpiękniejszy prezent

Zobacz również:
Zobacz również:
poduszki na dzień babci | kubki na dzień babci | poduszki na dzień dziadka | kubek ze zdjęciem