Babcia – ile ciepłych skojarzeń wywołuje to słowo? Opiekuńcza, zaradna, troskliwa, zawsze pomocna… Babcia jest naszą drugą mamą, oddaje nam całe serce i wspiera nas w każdej sytuacji, a czasem także rozpieszcza uroczymi podarunkami. Dobrze jest czasem się jej odwdzięczyć. Na pewno będzie jej miło, gdy otrzyma od swoich wnucząt wyjątkowy prezent na urodziny, na imieniny, bądź całkowicie bez okazji. W tej roli znakomicie sprawdzi się spersonalizowany kubek dla babci z zabawnym lub wzruszającym napisem.

„Kiedy Bóg przydzielał Babcię – mi wybrał najlepszą!”, ‘Babcia wie lepiej!” „Najlepsza Babcia na świecie!” – takie cytaty na pewno wywołają uśmiech na twarzy naszej ukochanej opiekunki. Wzbudzą w niej emocje, które są tak ważne zawsze wtedy, gdy chcemy obdarować ukochaną osobę wymarzonym prezentem.

Kubek na Dzień Babci

Zastanawiają się Państwo nad idealnym prezentem na Dzień Babci? Nasz kubek będzie strzałem w dziesiątkę! Jest to nie tylko przedmiot piękny i przywołujący pozytywne wspomnienia, ale też wyjątkowo praktyczny. Rośliny z czasem tracą swoją świeżość i nie prezentują się tak dobrze, jak w pierwszym dniu. Lepiej więc zdecydować się na trwalszy prezent, który zostanie z babcią przez długi czas.

Babcia będzie mogła każdego wieczora popijać w nim swoją ulubioną herbatę, a o poranku wypić orzeźwiającą kawę. Wyjątkowy kubek dla babci sprawi, że w każdej wolnej chwili będą jej towarzyszyć przyjemne myśli związane z wnuczkami – wspólne spacery, rozmowy, żarty. Nasz kubek nie jest zwykła rzeczą – to „uwalniacz” dobrych, sentymentalnych chwil.

Kubki dla babci w naszym sklepie

Oferowane na tej stronie kubki cechują się najwyższą jakością wykonania. Ich pojemność to aż 330 ml – są więc doskonałymi naczyniami do codziennego użytkowania. Nawet jeśli babcia jest miłośniczką mocnej kawy z mlekiem, od teraz będzie mogła się cieszyć kubkiem o dużych rozmiarach.

Szerokie ucho sprawia, że picie gorących napojów nie sprawia żadnego problemu. W ten sposób wyeliminowaliśmy ryzyko przypadkowego poparzenia palców czy dłoni. Jest to kolejna cecha, która przemawia za wysoką użytecznością tego artykułu.

Co jeszcze przemawia na ich korzyść to fakt, że można je personalizować – wystarczy podać nam imię, jakie chcą Państwo umieścić na kubku, a my zadbamy o odpowiednią oprawę graficzną. Umieścimy imię Państwa babci wewnątrz ciekawego cytatu z pięknymi fontem.

Szeroka oferta wysokiej jakości kubków

Przy produkcji foto gadżetów wykorzystujemy najnowszą technologię druku sublimacyjnego. Oznacza to, że kolory będą idealnie odwzorowane, żywe i nie będą tracić na intensywności. Druk na kubku jest trwały i odporny na ruchy mechaniczne, np. na intensywne zmywanie itd. Nawet po wielu latach użytkowania kubek dla babci będzie prezentował się znakomicie.

Dajemy gwarancję trwałości oraz wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Jeśli więc chcą Państwo sprawić radość bliskiej osobie, serdecznie rekomendujemy zakup kubka. Zapraszamy również do przeglądania naszej pozostałej oferty wyjątkowych foto gadżetów.

Zobacz również:
poduszki na dzień babci | kubki na dzień dziadka | poduszki na dzień dziadka | kubek ze zdjęciem