Układanie puzzli od lat cieszy się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Gdy możemy układać foto puzzle wspólnie, mamy świetną okazję do spędzania czasu razem z najbliższymi, a co najważniejsze świetnie się przy tym bawić. Rodzinne łamigłówki zbliżają jak nic innego i stanowią doskonałą okazję do kreatywnego spędzania wolnego czasu. Miłośników tej formy rozrywki wciąż przybywa i dlatego też wciąż powstają nowe formy puzzli. Tak by łatwiej było miło zaskakiwać.

Foto puzzle w naszym sklepie

Jedną z nich stanowią foto puzzle, dzięki którym ułożymy obraz będący zdjęciem, które sami wybierzemy. Specjalna forma puzzli ze zdjęciem na zamówienie w zupełnie nowym stylu. Sami wybieramy zdjęcie, które ma znaleźć się na puzzlach, dzięki czemu nabierają one bardzo osobistego charakteru. Stając się jednocześnie niepowtarzalnym gadżetem. Puzzle z nadrukiem są idealnym pomysłem na prezent, który, nie tylko zaangażuje do zabawy, ale stanie się również przepiękną pamiątką towarzyszącą na długie lata.

Puzzle z własnym zdjęciem znajdujące się w naszej ofercie zostały wykonane z wysokiej jakości materiału ze specjalnym przeznaczeniem do zadruku. Zadruk wykonywany jest w opcji full color na całej powierzchni foto puzzli. Stosowana technologia zadruku Epson – sublimacja gwarantuje maksymalną intensywność kolorów. Idealne odwzorowanie Państwa zdjęć w znakomitym fotodruku. By ułatwić projektowanie własnych foto puzzli, oddajemy do dyspozycji aplikację umożliwiającą w bardzo prosty sposób wgranie wybranych zdjęć. Samodzielne projektowanie własnych puzzli to duża satysfakcja dla każdego.

Puzzle ze zdjęciem jako pomysł na prezent

Puzzle z nadrukiem to bardzo ciekawa propozycja dla osób szukających oryginalnego prezentu. Tak przygotowanymi foto puzzlami możemy obdarować każdego niezależnie od wieku. I tu z pewnością wywołamy dużo radości i uśmiechu u obdarowanej osoby. Element zaskoczenia pomysłem i przykład zaangażowania w tworzenie wyjątkowego upominku. Umieszczone zdjęcie stanie się wspomnieniem pięknych chwil a może pamiątką. Foto puzzle po ułożeniu z powodzeniem możemy umieścić w antyramie i zawiesić na ścianie. W ten sposób przygotowane uzupełnią domową kolekcję rodzinnych zdjęć, jednocześnie stając się osobistym elementem dekoracyjnym wnętrz. Wystarczy wybrać zdjęcie z rodzinnego albumu, wakacyjne a może ze wspólnego przyjęcia i stworzyć puzzle z nadrukiem na miarę wzruszających wspomnień, by przeżyć to jeszcze raz.

Personalizowane upominki przynoszą dużo więcej satysfakcji zarówno osobie wręczającej, jak i obdarowanej. Trud włożony w przygotowanie takiego prezentu musi zostać doceniony. Puzzle z własnym zdjęciem, są prezentem z gwarancją unikalności i źródłem wspólnej radości z ich układania. Z nami stworzysz prezent, który stanie się przemiłą pamiątką o najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą idea-prints.pl. Znajdą tam Państwo zarówno foto puzzle, jak również szereg innych inspirujących pomysłów na wyjątkowe prezenty. Niepowtarzalne, całkowicie spersonalizowane a co najważniejsze z wykorzystaniem własnych pomysłów.

Zobacz również:
foto poduszka | foto kubek | poduszka z własnym nadrukiem | kubek z własnym nadrukiem